Privátní

1. IT Gymnázium, s.r.o.

K cihelně 129, 19015  Praha 9 - Satalice Ředitel: Mgr. Markéta Fibigerová

Privátní

1. Slovanské gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky

Masná 700/13, 11000  Praha 1 - Staré Město Ředitel: doc. Taťjana Pergler, Ph.D

Krajské

Akademické gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, školy hlavního města Prahy

Štěpánská 22, 11000  Praha 1 - Nové Město Ředitel: PaedDr. Milan Štěrba

Krajské

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 1294/52, 14708  Praha 4 - Krč Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Privátní

Akademie VŠEM - střední škola, s.r.o.

Nárožní 2600/9a, 15800  Praha 5 Ředitel: Ing. Kamila Tišlerová, Ph.D.

Privátní

American Academy LLC, o. z.

Svatoslavova 333/4, 140 00  Praha 4 Ředitel: Yvonne Crawford

Privátní

Anglicko-české gymnázium AMAZON s.r.o.

Rytířská 406/10, 11000  Praha 1 Ředitel: Mgr. Eva Kudrnová

Privátní

Anglo - německá obchodní akademie a.s.

Prusíkova 2577/16, 155 00  Praha 5 - Stodůlky Ředitel: Ing. Miluše Papoušková

Církevní

Arcibiskupské gymnázium

Korunní 586/2, 12000  Praha 2 Ředitel: PhDr. Mgr. Ondřej Mrzílek, MBA

Privátní

ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.

Nad Rokoskou 111/7, 18200  Praha 8 Ředitel: Mgr. Petr Procházka

Církevní

Církevní střední škola Jana Boska

Vítkova 12, 18600  Praha 8 - Karlín Ředitel: Mgr. Michaela Pitterová

Církevní

Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II.

Ječná 33, 12000  Praha 2 Ředitel: Mgr. Marie Šiková

Krajské

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8

Resslova 8, 12000  Praha 2 Ředitel: Ing. Dagmar Krutská

Krajské

Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

Resslova 1940/5, 12000  Praha 2 Ředitel: Mgr. Dagmar Blažková

Církevní

Dívčí katolická střední škola

Platnéřská 4, 11000  Praha 1 Ředitel: Mgr. Luboš Hošek

Privátní

EDUCAnet - gymnázium, střední odborná škola a základní škola Praha, s.r.o.

Roztylská 1860/1, 14800  Praha 4 - Chodov Ředitel: Mgr. Jakub Pour, Ph. D., MBA

Privátní

Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.

Trojská 211/110, 17100  Praha 7 - Troja Ředitel: Mgr. Martin Šmíd

Církevní

Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola

Hrusická 2537, 14100  Praha 4 Ředitel: ThLic. Tomáš Biňovec

Privátní

G.A.P.education, střední škola s.r.o.

Meteorologická 181, 14200  Praha 4 - Libuš Ředitel: MgA. Janka Šteindlerová

Krajské

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, základní umělecká škola

Komenského náměstí 400, 13000  Praha 3 Ředitel: Filip Magram

Privátní

Gymnázium ALTIS s.r.o.

Dopplerova 351, 10900  Praha 10 – Petrovice Ředitel: Mgr. Bc. Jaroslava Fišerová

Privátní

Gymnázium ARTION

Mikulandská 134/5, 11000  Praha 1 Ředitel: PhDr. Romana Lisnerová, Ph.D.

Privátní

Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Trhanovské náměstí 8, 10200  Praha 10 Ředitel: Mgr. Alena Ondráková

Krajské

Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100

nám. 25. března 100, 19600  Praha 9 Ředitel: Mgr. Iva Nosková

Privátní

Gymnázium Duhovka s.r.o.

Ortenovo náměstí 34, 17000  Praha 7 Ředitel: Mgr. Petr Gazdík

Krajské

Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4 - Michle, Ohradní 55

Ohradní 55, 14000  Praha 4 - Michle Ředitel: Mgr. Karel Bednář

Privátní

Gymnázium Evolution, s.r.o.

Sázavská 830/5, 12000  Praha 2 Ředitel: Mgr. Jan Teplý

Privátní

Gymnázium FOSTRA a střední hotelová škola, s.r.o.

Svídnická 506, 18100  Praha 8 - Bohnice Ředitel: Mgr. Sandra Keyzlarová, Ph.D.

Krajské

Gymnázium Christiana Dopplera

Zborovská 45, 15000  Praha 5 - Smíchov Ředitel: Mgr. Renata Pauchová

Privátní

Gymnázium International a střední odborná škola, s.r.o.

Laudova 1024/10, 16300  Praha 6 Ředitel: Mgr. Andriana Andrus, Csc.

Privátní

Gymnázium J. Seiferta o.p.s.

Vysočanské nám. 500, 19000  Praha 9 Ředitel: Ing. arch. Pavlína Pospíšilová

Krajské

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2

Parléřova 2, 16900  Praha 6 Ředitel: Karel Žďárek

Krajské

Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3

Hellichova 3, 11800  Praha 1 - Malá Strana Ředitel: PhDr. Zuzana Wienerová

Privátní

GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.

Pštrossova 13/203, 11000  Praha 1 Ředitel: Mgr. Michal Musil

Krajské

Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 2475

Mezi Školami 2475/29, 15800  Praha 5 Ředitel: RNDr. Vilém Bauer

Krajské

Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 22

Truhlářská 22/1120, 11000  Praha 1 Ředitel: PhDr. Jitka Kendíková

Krajské

Gymnázium Karla Sladkovského, Praha 3, Sladkovského náměstí 8

Sladkovského náměstí 8/900, 13000  Praha 3 Ředitel: Mgr. Tomáš Hušek

Privátní

Gymnázium Kodaňská a Střední odborná škola, a.s.

Kodaňská 54/10, 10100  Praha 10 Ředitel: Bohuslava Šenkýřová

Privátní

Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o.

Kuncova 1580, 15500  Praha 5 Ředitel: Mgr. Renáta Zajíčková

Krajské

Gymnázium Milady Horákové

Na Planině 1393/13, 14000  Praha 4 Ředitel: Mgr. Filip Novák

Krajské

Gymnázium Na Pražačce, Praha 3, Nad Ohradou 23

Nad Ohradou 2825/23, 13000  Praha 3 Ředitel: Mgr. Martin Kašpar

Krajské

Gymnázium Opatov, Praha 4, Konstantinova 1500

Konstantinova 1500, 14900  Praha 4 Ředitel: RNDr. Jan Peřina

Krajské

Gymnázium Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 520

Loučanská 520, 15300  Praha 5 Ředitel: RNDr. Jana Hrkalová

Privátní

Gymnázium Paměti národa, s.r.o.

Opatovická 160/18, 11000  Praha 1 Ředitel: PhDr. Salim Murad, Ph.D.

Krajské

Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Praha 5, Radlická 115

Radlická 115, 15800  Praha 5 Ředitel: PhDr. Klára Eliášková, Ph.D.

Krajské

Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36

Jindřišská 36, 11000  Praha 1 Ředitel: Mgr. Jana Drake

Privátní

Gymnázium Přírodní škola, z.ú.

Prusíkova 16, 15500  Praha 13 Ředitel: Mgr. František Tichý

Privátní

Gymnázium Thomase Manna, z. ú.

Střížkovská 27/32, 18000  Praha 8 Ředitel: Mgr. Lenka Vopařilová

Krajské

Gymnázium, Praha 10, Omská 1300

Omská 1300/4, 10000  Praha 10 Ředitel: Mgr. Miloslav Nápravník

Krajské

Gymnázium, Praha 10, Přípotoční 1337

Přípotoční 1337, 10100  Praha 10 Ředitel: Mgr. Roman Vlček

Krajské

Gymnázium, Praha 10, Voděradská 2

Voděradská 2, 10000  Praha 10 - Strašnice Ředitel: Mgr. Jitka Fišerová

Krajské

Gymnázium, Praha 2, Botičská 1

Botičská 1, 12801  Praha 2 Ředitel: Mgr. Stanislav Luňák

Krajské

Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680

Budějovická 680/17, 14000  Praha 4 Ředitel: PaedDr. Zdeňka Bednářová

Krajské

Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160

Na Vítězné pláni 1160, 14000  Praha 4 Ředitel: PhDr. Jaroslav Mervínský

Krajské

Gymnázium, Praha 4, Písnická 760

Písnická 760, 14200  Praha 4 Ředitel: Mgr. Bc. Julius Kolín

Krajské

Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150

Postupická 3150, 14100  Praha 4 Ředitel: Mgr. Šárka Hurtlová

Krajské

Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11

Na Zatlance 11/1330, 15000  Praha 5 Ředitel: Mgr. Jitka Kmentová

Krajské

Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1

Nad Kavalírkou 1, 15000  Praha 5 Ředitel: Mgr. Jiří Matějka

Krajské

Gymnázium, Praha 6, Arabská 14

Arabská 14, 16000  Praha 6 Ředitel: RNDr. Zdeňka Hamhalterová

Krajské

Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952

Nad Alejí 1952/5, 16200  Praha 6 Ředitel: Mgr. Jiří Benda

Krajské

Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1

Nad Štolou 1/1510, 17000  Praha 7 Ředitel: PhDr. Renata Schejbalová

Krajské

Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1

U Libeňského zámku 1, 18000  Praha 8 Ředitel: RNDr. Bc. František Kosina

Krajské

Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400

Ústavní 400, 18100  Praha 8 Ředitel: RNDr. Helena Štěrbová

Krajské

Gymnázium, Praha 9, Českolipská 373

Českolipská 373, 19000  Praha 9 Ředitel: PaedDr. Věra Ježková

Krajské

Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250

Chodovická 2250, 19300  Praha 9 Ředitel: Mgr. Zuzana Suchomelová

Krajské

Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726

Litoměřická 726/17, 19021  Praha 9 Ředitel: PhDr. Jaroslava Najnarová

Krajské

Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2

Špitálská 2/700, 19000  Praha 9 - Vysočany Ředitel: Antonín Zajíc

Krajské

Gymnázium, Střední odborná škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 2, Ječná 27

Ječná 27/530, 12000  Praha 2 Ředitel: PhDr. Bc. Olga Maierová

Privátní

Heřmánek Praha, základní škola a gymnázium

Rajmonova 1199/4, 18200  Praha 8 - Kobylisy Ředitel: Ing. Petr Adamec

Krajské

Hotelová škola a Gymnázium Radlická

Radlická 591/115, 15800  Praha 5 Ředitel: Ing. Milan Novotný

Krajské

Hotelová škola, Praha 10, Vršovická 43

Vršovická 43, 10100  Praha 10 Ředitel: Mgr. Petr Vomela

Krajské

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

V Pevnosti 4, 12841  Praha 2 Ředitel: Mgr. Petr Hrubý

Krajské

Karlínská obchodní akademie

Kollárova 5/271, 18600  Praha 8 Ředitel: Mgr. Petr Žák

Krajské

Karlínské gymnázium, Praha 8, Pernerova 25

Pernerova 273/25, 18600  Praha 8 Ředitel: PhDr. Jan Hušek

Privátní

Klasické gymnázium Modřany a základní škola, s.r.o.

Rakovského 3136/II, 14300  Praha 4 – Modřany Ředitel: Mgr. Lenka Rousková

Státní

Konzervatoř a střední škola Jana Deyla, příspěvková organizace

Maltézské nám. 14, 11844  Praha 1 Ředitel: MgA. Naděžda Ostřanská

Krajské

Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka

Roškotova 1692/4, 14000  Praha 4 Ředitel: Eduard Klezla

Krajské

Konzervatoř Brno, příspěvková organizace

tř. Kpt. Jaroše 45, 66254  Brno Ředitel: MgA. Pavel Maňásek

Krajské

Konzervatoř Duncan centre, Praha 4, Branická 41

Branická 41, 14700  Praha 4 Ředitel: PhDr. Romana Lisnerová

Církevní

Křesťanská střední škola, základní škola a mateřská škola Elijáš, Praha 4 - Michle

Baarova 360, 14000  Praha 4 – Michle Ředitel: Ing. Hana Loderová

Církevní

Křesťanské gymnázium

Kozinova 1000, 10200  Praha 10 - Hostivař Ředitel: Mgr. Ing. Božena Böhmová

Církevní

Lauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium při Židovské obci v Praze

Belgická 25, 12000  Praha 2 Ředitel: Mgr. Petr Karas

Krajské

Malostranské gymnázium, Praha 1, Josefská 7

Josefská 7, 11800  Praha 1 Ředitel: Mgr. Tomáš Ledvinka

Krajské

Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12

Křemencova 12/179, 11628  Praha 1 Ředitel: Ing. Jiří Zajíček

Církevní

Mateřská škola, základní škola a gymnázium sv. Augustina

Hornokrčská 709/3, 14000  Praha 4 Ředitel: Mgr. P. Juan Provecho Lopéz OSA

Privátní

Mensa gymnázium, o.p.s.

Španielova 1111/19, 16300  Praha 6 - Řepy Ředitel: Mgr. Magda Kindlová

Privátní

Metropolitní odborná umělecká střední škola Praha 4 s.r.o.

Táborská 350/32, 14000  Praha 4 Ředitel: Mgr. František Šoltés

Privátní

Mezinárodní Konzervatoř Praha - International conservatory Prague, s.r.o.

Olšanská 55/5, 13000  Praha 3 Ředitel: JUDr. Emil Ščuka

Privátní

MICHAEL - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o.

Machkova 1646/II, 14900  Praha 4 Ředitel: Ing. Monika Hrubešová

Privátní

Naše lyceum - střední škola s.r.o.

Záběhlická 1658/48, 10600  Praha 10 Ředitel: Mgr. Štěpánka Rajchlová

Privátní

Německá škola v Praze s.r.o. - zahraniční škola a gymnázium

Schwarzenberská 1/700, 15800  Praha 5 - Jinonice Ředitel: Clemens Rother

Krajské

Obchodní akademie Bubeneč

Krupkovo náměstí 4, 16000  Praha 6 Ředitel: Ing. Marie Scherzlová

Krajské

Obchodní akademie Dušní

Dušní 7, 11000  Praha 1 Ředitel: Ing. Alena Kocourková

Krajské

Obchodní akademie Holešovice

Jablonského 3/333, 17000  Praha 7 Ředitel: Mgr. Milena Remešová

Krajské

Obchodní akademie Hovorčovická

U Vinohradského hřbitova 3, 13000  Praha 3 Ředitel: Mgr. Zdeněk Marek

Privátní

Obchodní akademie Praha, s.r.o.

Vinořská 163, 19015  Praha 9 Ředitel: Ing. Mária Václavíková

Krajské

Obchodní akademie Vinohradská

Vinohradská 38/1971, 12000  Praha 2 Ředitel: RNDr. Milan Macek, CSc.

Krajské

Obchodní akademie, Praha 10, Heroldovy sady 1

Heroldovy sady 1, 10100  Praha 10 Ředitel: Mgr. Richard Žert

Krajské

Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37

Kubelíkova 37, 13000  Praha 3 Ředitel: Mgr. Barbora Smutná

Privátní

Obchodní akademie, ŠKOLA 2000, s.r.o.

Ječná 30/517, 12000  Praha 2 Ředitel: Ing. Marie Markvartová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200