VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Soukromé gymnázium AD FONTES, o.p.s.

Fibichova 18, 58601  Jihlava
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jana Pavlasová

Soukromé gymnázium ARCUS PRAHA 9, s.r.o.

Bratří Venclíků 1140, 19800  Praha 9
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: RNDr. Eva Závětová

Soukromé gymnázium, střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.

Osvobození 699, 68604  Kunovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Prof. Mgr. Iveta Hashesh Ph.D., MBA

Soukromé odborné učiliště Velký Újezd, s.r.o.

Navrátilova 321, 78355  Velký Újezd
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Petr Čechák

Soukromé osmileté gymnázium DINO-HIGH SCHOOL s.r.o.

Bellova 352, 10900  Praha 10 - Petrovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ondřej Lepka

Soukromé střední odborné učiliště ATHOZ, spol. s r.o.

Kolbenova 961/27d, 19800  Praha 4
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Pavla Šarapatková

Soukromé střední odborné učiliště Dr. Peška, s.r.o.

Šmolíkova 864, 16100  Praha 6
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Pavel Pešek

Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA spol. s r.o.

Dlouhá 205/20, 41201  Litoměřice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jindřich Norek

Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice

Do Nového 1131, 53003  Pardubice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bronislava Štursová

Speciální základní škola a praktická škola Skuteč

Rubešova 531, 53973  Skuteč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Eva Rybenská

Speciální základní škola a praktická škola Vysoké Mýto

Rokycanova 761, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alena Černá

Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace

Jakubské nám. 113, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Franzová

Speciální základní škola a Praktická škola, Rumburk, příspěvková organizace

Dobrovského nám. 378/12, 40801  Rumburk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vladimír Šamša

Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace

Tyršova 710, 40747  Šluknov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Monika Kadlecová

Speciální základní škola a střední škola Svitavy

Milady Horákové 488/44, 56802  Svitavy
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Igor Kloss

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová

Komenského 287, 57101  Moravská Třebová
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Kánská

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí

Lázeňská 206, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Stáňa Doležalová

Speciální základní škola, Mateřská škola a Praktická škola, Ústí nad Labem, Pod Parkem 2788, příspěvková organizace

Pod Parkem 2788/2, 40011  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Martina Brhelová

Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace

Teplická 65, 40505  Děčín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Roman Stružinský

Sportovní a podnikatelská střední škola, spol. s r.o.

Sady 5. května 21, 30112  Plzeň
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Jan Sinkule

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace

Volgogradská 2631/6, 70030  Ostrava - Zábřeh
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Václav Štencel

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka, Brno, Botanická 70, příspěvková organizace

Botanická 70, 60200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Radek Klimeš

Sportovní gymnázium Plzeň

Vejprnická 663/56, 31800  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milena Majerová

Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103

Plzeňská 3103, 27201  Kladno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Stejskal

Sportovní gymnázium, Pardubice, Dašická 268

Dašická 268, 53003  Pardubice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Radim Novák

Stojanovo gymnázium, Velehrad

Velehrad 1, 68706  Velehrad
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Michal Hegr

Střední hotelová škola, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.

Floriánské náměstí 350, 27201  Kladno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Věra Kučerová

Střední lesnická škola a Střední odborná škola sociální, Šluknov, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 580, 40777  Šluknov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Rudolf Sochor

Střední lesnická škola a Střední odborné učiliště, Křivoklát, Písky 181

Písky 181, 27023  Křivoklát
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vratislav Dlohoš

Střední lesnická škola Žlutice, příspěvková organizace

Žižkov 345, 36452  Žlutice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Radka Stolariková Ph.D.

Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588

Jurikova 588, 75301  Hranice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miroslav Kutý

Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město

Velehradská 1527, 68603  Staré Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bedřich Chromek

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace

Aug. Sedláčka 1145, 28601  Čáslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Václav Mikeš

Střední odborná škola a střední odborné učiliště HEUREKA s.r.o.

Zborovská 2696, 39003  Tábor
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jaroslav Němec

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hustopeče, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 136/1, 69301  Hustopeče
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Hrabal

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

Křížkovského 48/2, 66434  Kuřim
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Hana Novotná

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun

Kollárova 445, 56301  Lanškroun
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Novák

Střední odborná škola a střední odborné učiliště Nejdek, příspěvková organizace

Rooseveltova 600, 36221  Nejdek
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Dvořáček

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Čáslavská 205, 53701  Chrudim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaroslav Kořínek

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora, Čáslavská 202

Čáslavská 202, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing., Bc. Antonín Hasík

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště služeb Velký Újezd, s.r.o.

Navrátilova 321, 78355  Velký Újezd
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Petr Čechák

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební, Jeseník, Dukelská 1240

Dukelská 1240/27, 79001  Jeseník
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Viterna

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

Sportovní 322, 53843  Třemošnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Jana Sýkorová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť

K Valše 1251/38, 58921  Třešť
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr., Ing. Karel Matějů

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vyškov, příspěvková organizace

Sochorova 552/15, 68201  Vyškov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Navrátil

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Okružní 1404, 26673  Beroun - Hlinky
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Jakubová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Milan Kubát

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

Dubno, 26101  Příbram 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milan Lehocký

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865

Hněvkovice 865, 37501  Týn nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Plaňanský

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35

Horky nad Jizerou 35, 29473  Brodce nad Jizerou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vratislav Morava

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horšovský Týn, Littrowa 122

Littrowa 122, 34601  Horšovský Týn
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Václav Švarc

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice, Palackého náměstí 100

Palackého náměstí 100, 26801  Hořovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vladimír Kebert, CSc.

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338

Vocelova 1338, 50002  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vladislav Košťál

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Jindřichův Hradec, Jáchymova 478

Jáchymova 478, 37743  Jindřichův Hradec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Karel Chalupa

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská

Dubská 967, 27203  Kladno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Růžek

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí Edvarda Beneše 2353

náměstí Edvarda Beneše 2353, 27201  Kladno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Paták, DiS.

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kralupy nad Vltavou, Cesta brigádníků 693

Cesta brigádníků 693, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Lubomír Černý

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4

T. G. Masaryka 4, 28903  Městec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Hana Podzimková

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs. armády 777

Čs. armády 777, 39901  Milevsko
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dagmar Švárová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Jičínská 762, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Jiří Šlégl

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Školní 664, 27711  Neratovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marcela Hrejsová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804

V Kolonii 1804, 28802  Nymburk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Hubálek

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Komenského 86, 39701  Písek
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milan Rambous

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Polička, Čs. armády 485

Čs. armády 485, 57201  Polička
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Boris Preissler

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Praha - Čakovice

Ke Stadionu 623, 19600  Praha 9 - Čakovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Nováková

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Neklanova 1806, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Helena Všetečková Ph.D.

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

U Kapličky 761, 34201  Sušice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaromír Kolář

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Trutnov, Volanovská 243

Volanovská 243, 54101  Trutnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. et Mgr. Jiří Zahradník

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1

Zámek 1, 25801  Vlašim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vladislav Novotný

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vrchlabí, Krkonošská 265

Krkonošská 265, 54311  Vrchlabí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Václav Volejník

Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace

Černoleská 1997, 25601  Benešov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Regina Komárková

Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace

Nemocniční 117/11, 79395  Město Albrechtice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lenka Metzlová

Střední odborná škola cestovního ruchu, s.r.o. Pardubice, U Josefa 118

U Josefa 118, 53009  Pardubice - Cihelna
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Zita Štieglerová

Střední odborná škola civilního letectví, Praha - Ruzyně

K Letišti 278, 16100  Praha 6 - Ruzyně
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ludmila Turečková

Střední odborná škola Čelákovice s.r.o.

U Učiliště 1379, 25088  Čelákovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Ivana Němečková

Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu, Krnov, příspěvková organizace

Revoluční 92, 79401  Krnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeněk Klein

Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Arménská 21/573, 62500  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. et Bc. Robert Bednář

Střední odborná škola ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 600/I

Blatské sídliště 600/I, 39181  Veselí nad Lužnicí I
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ladislav Honsa

Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy, Hluboká nad Vltavou, Zvolenovská 537

Zvolenovská 537, 37341  Hluboká nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jan Staněk

Střední odborná škola Fortika, příspěvková organizace

Tišnovská 15, 67923  Lomnice u Tišnova
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miroslav Koudelka

Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826

Jaselská 826, 28090  Kolín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miloš Hölzl

Střední odborná škola InterDACT s.r.o.

Pionýrů 2806, 43401  Most
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jana Synková

Střední odborná škola Jana Tiraye Velká Bíteš, příspěvková organizace

Tyršova 239, 59501  Velká Bíteš
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Josef Chytka

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Benátky 1779, 75501  Vsetín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Slovák

Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.

Konečná 21, 36005  Karlovy Vary
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jiří Juránek

Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk

Opavská 8, 78501  Šternberk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Pavel Andrys

Střední odborná škola Litovel, Komenského 677

Komenského 677, 78401  Litovel
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Skácel

Střední odborná škola LIVA s.r.o.

Pionýrů 2806/7, 434 01  Most
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Alice Linková

Střední odborná škola logistických služeb, Praha 9, Učňovská 1/100

Učňovská 1/100, 19000  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivana Langhammerová

Střední odborná škola Luhačovice

Masarykova 101, 76326  Luhačovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Karel Milička

Střední odborná škola managementu a práva, s.r.o.

Macharova 1376, 28002  Kolín
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: JUDr. Emil Ščuka

Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace

Jiříkovská 840/4, 40801  Rumburk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Jiří Uher

Střední odborná škola MORAVA o.p.s.

Řehořova 5, 61800  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Dana Vérostová

Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Novomeského 2139/1, 14900  Praha 4 - Chodov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ing. Jiří Smejkal, Ph.D.

Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol. s r.o.

Energetiků 144, 73514  Orlová - Lutyně
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Pavel Michelsohn

Střední odborná škola Nové Město na Moravě

Bělisko 295, 59231  Nové Město na Moravě
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivo Teplý

Střední odborná škola obchodní s.r.o.

Broumovská 839, 46001  Liberec 6
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Soňa Havelková

Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14

Štursova 14, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Ladislav Pochyla

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-700 | 701-800 | 801-900 | 901-1000 | Další strana

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit