VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Lauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium při Židovské obci v Praze

Belgická 25, 12000  Praha 2
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Petr Karas

Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30

Jiráskova 30, 50601  Jičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miloš Chlumský

Letohradské soukromé gymnázium o.p.s.

Václavské nám. 1, 56151  Letohrad
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Vratislav Šembera

Malostranské gymnázium, Praha 1, Josefská 7

Josefská 7, 11800  Praha 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Tomáš Ledvinka

Manažerská akademie - střední odborná škola, s.r.o.

Jiráskova 2, 58601  Jihlava
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Roman Vítů

Manažerská akademie, soukromá střední škola

Tovární 66, 26601  Beroun
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PaedDr. Miluše Lidinská

Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220

17. listopadu 220, 50611  Jičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Tajč

Masarykova obchodní akademie, Rakovník, Pražská 1222

Pražská 1222, 26920  Rakovník
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Radka Soukupová, MBA

Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12

Křemencova 12/179, 11628  Praha 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Zajíček

Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Tyršova 500/6, 67961  Letovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Helena Marešová

Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace

Purkyňova 1654/12, 74601  Opava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Arnošt Klein

Masarykova základní škola a Obchodní akademie Tanvald, Školní 416, příspěvková organizace

Školní 416, 46841  Tanvald
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Prokešová

Masarykovo gymnázium, Plzeň, Petákova 2

Petákova 2, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Olga Matějková

Masarykovo gymnázium, Příbor, příspěvková organizace

Jičínská 528, 74258  Příbor
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Kerekeš

Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín

Tyršova 1069, 75501  Vsetín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dalibor Sedláček

Masarykovo klasické gymnázium, s.r.o.

Táborská 1685, 25101  Říčany u Prahy
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Helena Mrůzková

Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola Elpis Brno, příspěvková organizace

Koperníkova 2/4, 61500  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Věra Havlíčková

Mateřská škola, Speciální základní škola a Praktická škola, Hradec Králové

Hradecká 1231/11b, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Pavel Svoboda

Mateřská škola, základní škola a gymnázium sv. Augustina

Hornokrčská 709/3, 14000  Praha 4
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. P. Juan Provecho Lopéz OSA

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Boskovice, příspěvková organizace

Štefánikova 1142/2, 68001  Boskovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Bousková

Mateřská škola, základní škola a praktická škola Hodonín, náměstí B. Martinů, příspěvková organizace

nám. B. Martinů 2952/5, 69501  Hodonín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Jurečková

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola při centru ARPIDA, o.p.s.

U Hvízdala 1402/9, 37011  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ing. Marek Wohlgemuth

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Znojmo, příspěvková organizace

Horní Česká 247/15, 669 02  Znojmo
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ludmila Falcová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, České Budějovice, Štítného 3

Štítného 57/3, 37001  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Božena Coufalová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Jindřichův Hradec, Jarošovská 1125/II

Jarošovská 1125/II, 37701  Jindřichův Hradec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Kubeš

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430

Plánkova 430, 38601  Strakonice I
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Martina Košťálová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trhové Sviny, Nové Město 228

Nové Město 228, 37401  Trhové Sviny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivanka Šťastná

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov

Horská 160, 54102  Trutnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaromír Vašíček

Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o.

Nerudova 1180, 50002  Hradec Králové
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Monika Bourová

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, České Budějovice, Riegrova 1

Riegrova 1, 37001  České Budějovice
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Ivana Macíková

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Vsetínská 454

Vsetínská 454/53, 75714  Valašské Meziříčí
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Antonín Liebel

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie

Frýdecká 34, 73701  Český Těšín
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Zuzana Filipková Ph.D.

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie Krnov

SPC N 454/54, 79401  Krnov
Typ školy: Církev
Ředitel: Ing. Radovan Vladík Ph.D.

Mateřská škola, Základní škola a Střední škola Vyškov, příspěvková organizace

sídl. Osvobození 55/681, 68201  Vyškov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Olga Gabrielová

Mateřská škola, základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Rolnička Soběslav

Mrázkova 700, 39201  Soběslav
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Kamila Viktorová

Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace

Dr. Šmerala 25/2565, 72804  Ostrava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ladislav Vasevič

Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace

Divadelní 138/4, 74101  Nový Jičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Renata Važanská

Mendelovo gymnázium, Opava, příspěvková organizace

Komenského 5, 74601  Opava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Petr Pavlíček

Mensa gymnázium, o.p.s.

Španielova 1111/19, 16300  Praha 6 - Řepy
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Magda Kindlová

MESIT střední škola, o.p.s.

Družstevní 818, Mařatice, 68605  Uherské Hradiště
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Radek Mikula

Městská střední odborná škola, Klobouky u Brna, nám. Míru 6, příspěvková organizace

nám. Míru 6, 69172  Klobouky u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Žáček

Městské gymnázium a střední odborná škola Úpice

Havlíčkova 812, 54232  Úpice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Jana Nývltová, CSc.

Městské gymnázium a Základní škola Jirkov

Krušnohorská 1675, 43111  Jirkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Reihs

Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace

Vinařská 29, 69172  Klobouky u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Přemysl Pokorný

Metropolitní odborná umělecká střední škola Praha 4 s.r.o.

Táborská 350/32, 14000  Praha 4
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. František Šoltés

Mezinárodní Konzervatoř Praha - International conservatory Prague, s.r.o.

Olšanská 55/5, 13000  Praha 3
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: JUDr. Emil Ščuka

Mezinárodní obchodní akademie Ostrava, s.r.o.

Mojmírovců 1002/42, 70900  Ostrava-Mariánské Hory
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Natalie Uhrová Ph.D.

MICHAEL - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o.

Machkova 1646/II, 14900  Praha 4
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Monika Hrubešová

Moravská střední s.r.o.

Pasteurova 935/8a, 77200  Olomouc
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. et Bc Jaroslava Spurná

Moravské gymnázium Brno s.r.o.

Veveří 30, 60200  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: RNDr. Miroslav Štefan

Moravskoslezská obchodní akademie, s.r.o.

Michálkovická 1810/181, 71000  Ostrava-Slezská Ostrava
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Sabina Paťorková

Německá škola v Praze s.r.o. - zahraniční škola a gymnázium

Schwarzenberská 1/700, 15800  Praha 5 - Jinonice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Monika Zuschratter-Beuerle

Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Bratříků 851, 58001  Havlíčkův Brod
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Forman

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325

Štefánikova 325, 53043  Pardubice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jitka Šírová

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Písek, Čelakovského 200

Čelakovského 200/5, 39701  Písek
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Sekyrka

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24

Bartošova 24, 75011  Přerov 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Hana Štěpanovská

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Šumperk, Hlavní třída 31

Hlavní třída 31, 78701  Šumperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Tom Ristovský

Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Pařížská 15, 40001  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Roman Jireš

Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň

T. G. Masaryka 1000, 56536  Choceň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaroslav Studnička

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Simona Vágnerová

Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace

Hany Kvapilové 20, 74601  Opava
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Kyjovský

Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Studentská 1354, 43801  Žatec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Eva Klímová

Obchodní akademie a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

Kollárova 1669, 69801  Veselí nad Moravou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Vavříček

Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace

Nad Čertovkou 18, 67801  Blansko
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Svatava Dvořáková

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Svitavy, T. G. Masaryka 47

T. G. Masaryka 47, 56802  Svitavy
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Libor Pavlík

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Tábor, Jiráskova 1615

Jiráskova 1615, 39002  Tábor
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Turanová

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace

Karasova 16, 70900  Ostrava - Mariánské Hory
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Eva Kazdová

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí

Masarykova 101, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Aleš Kubíček

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola, Příbram I, Na Příkopech 104

Na Příkopech 104, 26101  Příbram I
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Marcela Blažková

Obchodní akademie Bubeneč

Krupkovo náměstí 4, 16000  Praha 6
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marie Scherzlová

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Sirotčí 4, 67401  Třebíč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Libuše Kolářová

Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200

Smetanovo nám. 1200, 27401  Slaný
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Michaela Seghmanová

Obchodní akademie Dušní

Dušní 7, 11000  Praha 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Alena Kocourková

Obchodní akademie ELDO, o.p.s.

Střední 552/59, 60200  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jaromír Pragač

Obchodní akademie Holešovice

Jablonského 3/333, 17000  Praha 7
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milena Remešová

Obchodní akademie Hovorčovická

U Vinohradského hřbitova 3, 13000  Praha 3
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeněk Marek

Obchodní akademie Karviná, s.r.o.

Leonovova 1795, 73301  Karviná - Hranice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Slavka Krystová Florková, MBA

Obchodní akademie Kroměříž

Obvodová 3503/7, 76711  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Mojmír Šemnický, MBA

Obchodní akademie mistra JANA HUSA, s.r.o.

Neštěmická 787/38, 40007  Ústí nad Labem, Krásné Březno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Doc. ThDr. David Tonzar Th.D.

Obchodní akademie Neveklov

Školní 303, 25756  Neveklov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr Soňa Veisová

Obchodní akademie Praha, s.r.o.

Vinořská 163, 19015  Praha 9
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Mária Václavíková

Obchodní akademie T. G. Masaryka a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Jindřichův Hradec, Husova 156

Husova 156/II, 37711  Jindřichův Hradec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Josef Janda

Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522

Komenského 522, 51741  Kostelec nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Václav Pavelka

Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín

náměstí T.G.Masaryka 3669, 76157  Zlín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Hýl

Obchodní akademie Vinohradská

Vinohradská 38/1971, 12000  Praha 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Milan Macek, CSc.

Obchodní akademie, Česká Lípa, náměstí Osvobození 422, příspěvková organizace

náměstí Osvobození 422, 47001  Česká Lípa
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Rostislav Lád

Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1

Husova 1, 37021  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lenka Kubátová

Obchodní akademie, Český Těšín, příspěvková organizace

Sokola - Tůmy 402/12, 73701  Český Těšín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Kristina Bončková

Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

Zborovská 519, 51101  Turnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Eva Antošová

Obchodní akademie, Chrudim, Tyršovo náměstí 250

Tyršovo náměstí 250, 53760  Chrudim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeňka Vichrová

Obchodní akademie, Kolín IV, Kutnohorská 41

Kutnohorská 41, 28002  Kolín IV
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Dušan Zahrádka

Obchodní akademie, Lysá nad Labem, Komenského 1534

Komenského 1534, 28922  Lysá nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Ivana Dvořáková

Obchodní akademie, Mohelnice, Olomoucká 82

Olomoucká 82, 78985  Mohelnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Josef Peškar

Obchodní akademie, Náchod, Denisovo nábřeží 673

Denisovo nábřeží 673, 54701  Náchod
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Věra Svatošová

Obchodní akademie, odborná škola a praktická škola Olgy Havlové, Janské Lázně

Obchodní ulice 282, 54225  Janské Lázně
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Jana Marešová

Obchodní akademie, Olomouc, tř. Spojenců 11

tř. Spojenců 11, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Romana Novotníková

Obchodní akademie, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Polská 1543/6, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marie Katapodisová

Obchodní akademie, Plzeň, nám. T. G. Masaryka 13

nám. T. G. Masaryka 13, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miloslav Skuhravý

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-700 | 701-800 | 801-900 | 901-1000 | Další strana

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit