VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

1. Slovanské gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky

Masná 700/13, 11000  Praha 1 - Staré Město
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Taťjana Pergler, Ph.D.

1.Kladenská soukromá střední odborná škola (1.KŠPA), s.r.o.

Holandská 2531, 27201  Kladno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Martin Štorek

1st International School of Ostrava - základní škola a gymnázium, s.r.o.

Gregorova 3, 702 00  Ostrava
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ivo Helebrant

ACADEMIA MERCURII soukromá střední škola, s.r.o.

Smiřických 740, 54701  Náchod
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Dana Jarolímová

AGEL Střední zdravotnická škola s.r.o.

Antošovická 107, 71100  Ostrava - Koblov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Bc. Vladimír Janus

AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.

náměstí Jiřího z Poděbrad 301, 70300  Ostrava - Vítkovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Radmila Sosnová

AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Dušní 1106, 70300  Ostrava - Vítkovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Miriam Lacinová

Akademické gymnázium, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Štěpánská 22

Štěpánská 22, 11000  Praha 1 - Nové Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Milan Štěrba

Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jindřich Vodička

Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o.

Nade Mží 1, 31800  Plzeň - Skvrňany
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jana Linhartová

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 1294/52, 14708  Praha 4 - Krč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Frýdecká 32, 73701  Český Těšín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vanda Palowská

Anglické gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, s.r.o.

Gorkého 867, 53002  Pardubice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Bohumír Blažek

Anglicko-české gymnázium AMAZON s.r.o.

Rytířská 406/10, 11000  Praha 1
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Eva Kudrnová

Anglo - německá obchodní akademie a.s.

Bělohorská 182/171, 16900  Praha 6 - Břevnov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Miluše Papoušková

Arcibiskupské gymnázium

Korunní 586/2, 12000  Praha 2
Typ školy: Církev
Ředitel: Ing. Mgr. Richard Mašek

Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži

Pilařova 3, 76701  Kroměříž
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jan Košárek

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Husovo náměstí 2061/91, 79701  Prostějov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Ilona Raková

AVE ART Ostrava, soukromá Střední umělecká škola a Základní umělecká škola, s.r.o.

Hasičská 550/50, 70030  Ostrava - Hrabůvka
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jaroslav Prokop

Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.

Kodaňská 54/10, 10100  Praha 10
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Dana Brdková

Bezpečnostně právní akademie Brno, s.r.o., střední škola

Zoubkova 20, 63400  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ivo Machát, Ph.D.

Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s. r. o., střední škola

Sládečkova 393/90, 71500  Ostrava - Michálkovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ctirad Skopal

Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola

Nade Mží 1, 31800  Plzeň - Skvrňany
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Martin Sarkisov

Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

17. listopadu 177, 54234  Malé Svatoňovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Libuše Livňanská

Biskupské gymnázium

U Klafárku 3, 59101  Žďár nad Sázavou
Typ školy: Církev
Ředitel: Ing. Jiří Cočev

Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína a Základní škola a mateřská škola Jana Pavla II. Hradec Králové

Orlické nábřeží 356/1, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jiří Vojáček

Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Barvičova 85, 60200  Brno
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Karel Mikula

Biskupské gymnázium J. N. Neumanna a Církevní základní škola

Jirsíkova 420/5, 37001  České Budějovice
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Zdeněk Dvořák

Biskupské gymnázium v Ostravě

Karla Pokorného 1284, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jana Vylobová

Biskupské gymnázium, Základní škola a Mateřská škola Bohosudov

Koněvova 34, 41742  Krupka 1 - Bohosudov
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Bc. Jana Pucharová

Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.

Víta Nejedlého 482, 531 01  Chrudim III
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jaromír Pecina

Centrum odborné přípravy Vincenze Priessnitze v gastronomických a potravinářských oborech - středisko praktického vyučování

Priessnitzova 1345/49a, 79003  Jeseník
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Luděk Ungermann

CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDU

Nešverova 693/1, 77200  Olomouc
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Ivan Luger

Církevní gymnázium Plzeň

Mikulášské nám. 15, 32600  Plzeň
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Daniel Petříček

Církevní gymnázium v Kutné Hoře

Jiřího z Poděbrad 288, 28401  Kutná Hora
Typ školy: Církev
Ředitel: PhDr. Stanislava Lisková

Církevní konzervatoř Opava

Beethovenova 1/235, 74601  Opava
Typ školy: Církev
Ředitel: MgA. Petr Rajnoha, Ph.D.

Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice

Husova 537, 68771  Bojkovice
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jindřiška Beránková

Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II.

Ječná 33, 12000  Praha 2
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Marie Šiková

Církevní střední zdravotnická škola s.r.o.

Grohova 14/16, 60200  Brno
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. David Kasan

Církevní základní škola a střední škola Plzeň

Táborská 2081/28, 32600  Plzeň 2 - Slovany
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jana Černíková

Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno

Lerchova 63, 60200  Brno
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. MgA.et MgA. Štěpán Policer

Cyrilometodějské gymnázium, základní škola a mateřská škola v Prostějově

Komenského 17, 79601  Prostějov
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Pavel Polcr

CZECH SALES ACADEMY - vyšší odborná škola a střední odborná škola s.r.o.

Polská 367, 541 01  Trutnov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Monika Benešová

Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola

Lesnická 9, 54111  Trutnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jan Korbelář

Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Na Polabí 411, 27601  Mělník
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Anna Richterová

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Školní 764, 39627  Humpolec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Otakar Březina

České reálné gymnázium s.r.o.

Pražská 54a, 37004  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: RNDr. Alois Bohůnek

Česko-anglické gymnázium s.r.o.

Třebízského 1010, 37006  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: RNDr. Danuše Lhotková

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8

Resslova 8, 12000  Praha 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Dagmar Krutská

Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

Resslova 5, 12000  Praha 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dagmar Blažková

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Ke Kamenci 151, 53003  Pardubice - Bílé Předměstí
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jiří Formánek

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín

Lazy 3695, 76001  Zlín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Gavendová

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111

Šobrova 111, 39701  Písek
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ladislav Klíma

Dětský domov, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Nymburk, příspěvková organizace

Palackého třída 515, 28802  Nymburk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Radka Klímová

Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Valašské Klobouky

Smolina 16, 76601  Valašské Klobouky
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Fusek

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duchcov, příspěvková organizace

Školní 1, 41901  Duchcov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Blanka Stádníková

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace

Pražská 808, 43801  Žatec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Lenka Woloszczuková

Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola a Školní jídelna, Dlažkovice 1, příspěvková organizace

Dlažkovice 1, 41115  Třebívlice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Ivana Pettrichová

Dětský domov, Základní škola speciální a Praktická škola, Jaroměř

Palackého 142, 55101  Jaroměř
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdenka Gundzová

Dívčí katolická střední škola

Platnéřská 4, 11000  Praha 1
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Luboš Hošek

DOCTRINA - střední škola, základní škola a mateřská škola, s.r.o.

Na Perštýně 404/44, 46001  Liberec 4
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jiří Paclt

Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou, Dvořákovo náměstí 800

Dvořákovo náměstí 800, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Andrej Plecháček

Dvouletá katolická střední škola

Vítkova 12, 18600  Praha 8 - Karlín
Typ školy: Církev
Ředitel: RNDr. Mgr. Kotásková Helena, FMA

Dvouletá katolická střední škola a mateřská škola

Legerova 28, 28002  Kolín III
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Libuše Kubíčková

EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o.

B. Martinů 1994, 74101  Nový Jičín
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jan Císař

EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Sokolovská 150, 53354  Rybitví
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Monika Kohoutková

EDUCAnet - gymnázium, střední odborná škola a základní škola Praha, s.r.o.

Roztylská 1860/1, 14800  Praha 4 - Chodov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Veronika Bartošová, MBA

EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.

Lannova třída 1595/29A, 37001  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jaroslava Dědková

EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií

Na Hrázi 742/64, 29001  Poděbrady
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Zbyněk Lukavec

EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.

Labská 27, 62500  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: RNDr. Petr Handlíř

EKONOMA - soukromá obchodní akademie s.r.o.

Pertoldova 3373, 14300  Praha 4 - Modřany
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Iveta Kopecká

Ekonomické lyceum a Obchodní akademie SOVA, o.p.s.

Palackého 43/7, 27711  Neratovice - Lobkovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Ivana Kletečková

Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště

č. 29, 43905  Panenský Týnec
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: plk. Mgr. Ladislav Novák

Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Železničářská 2232, 47001  Česká Lípa
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petra Kašparová

Euroškola Litvínov střední odborná škola s.r.o.

Sklářská 81, 43542  Litvínov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petr Marvan

Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.

Trojská 211/110, 17100  Praha 7 - Troja
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Kateřina Čížková

Euroškola Strakonice střední odborná škola s.r.o.

Husova 361, 38601  Strakonice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Milan Vierer

Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola

Hrusická 2537, 14100  Praha 4
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jitka Jarošová

Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace

Komenského náměstí 2, 40681  Děčín I
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Petrášek

FARMEKO - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, s.r.o.

Znojemská 4880/76, 58601  Jihlava
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Aleš Obrdlík

G.A.P.education, střední škola s.r.o.

Meteorologická 181, 14200  Praha 4 - Libuš
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: MgA. Janka Šteindlerová

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, základní umělecká škola

Komenského náměstí 400, 13000  Praha 3
Typ školy: Kraj
Ředitel: Filip Magram

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace

Sady 28. října 1, 69021  Břeclav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Krutáková

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

Sokolovská 1638, 56802  Svitavy
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Bc. Milan Báča

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín

náměstí T.G. Masaryka 2734-9, 76001  Zlín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alena Štachová

Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace

Součkova 500, 68501  Bučovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Vlček

Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Ruská 355, 35369  Mariánské Lázně
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miloslav Pelc

Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov

Jirsíkova 244, 39301  Pelhřimov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Aleš Petrák

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace

Masarykova tř. 1313, 73514  Orlová - Lutyně
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Kubínek

Gymnázium a Obchodní akademie, Tanvald, příspěvková organizace

Školní 305, 46841  Tanvald
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. František Brus

Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Stavbařů 5, 40011  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Mgr. Michal Šidák

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

Nádražní 90, 26480  Sedlčany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Radomír Pecka

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Vimperk, Pivovarská 69

Pivovarská 69, 38501  Vimperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jan Heřta

Gymnázium a střední odborná škola Chodov, příspěvková organizace

Komenského 273, 35735  Chodov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Eva Temňáková

Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace

Komenského 7, 69216  Mikulov
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Stanislav Svoboda

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248

Masarykova 248, 28626  Čáslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Zdeněk Sejček

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace

Jeronýmova 425/27, 46007  Liberec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaroslav Šťastný

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740

Kumburská 740, 50901  Nová Paka
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Matějovský

Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč

Obránců míru 1025, 53501  Přelouč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jindřich Janko

Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace

Komenského 16/5, 68201  Vyškov
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Václav Klement


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit