VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Krajské střední školy

Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice, Fráni Šrámka 23

Fráni Šrámka 23, 37146  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Jaroslav Pustina

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace

Purkyňova 2832/97, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Antonín Doušek, Ph.D.

Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

17. listopadu 1123/70, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Radovan Maresz

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740

Kumburská 740, 50901  Nová Paka
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Matějovský

Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace

Dvorská 447/29, 46005  Liberec V
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Šlaich

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 1294/52, 14708  Praha 4 - Krč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Frýdecká 32, 73701  Český Těšín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vanda Palowská

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248

Masarykova 248, 28626  Čáslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Zdeněk Sejček

Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace

Divadelní 138/4, 74101  Nový Jičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Renata Važanská

Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Denisova 3, 75152  Přerov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Romana Studýnková

Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Ruská 355, 35369  Mariánské Lázně
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miloslav Pelc

Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Komenského 449/2, 35301  Mariánské Lázně
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Chum

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8

Resslova 8, 12000  Praha 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Dagmar Krutská

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Školní 764, 39627  Humpolec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Otakar Březina

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace

Masarykova tř. 1313, 73514  Orlová - Lutyně
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Kubínek

Gymnázium a střední odborná škola Chodov, příspěvková organizace

Komenského 273, 35735  Chodov u K. Var
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Eva Temňáková

Gymnázium Christiana Dopplera

Zborovská 45, 15000  Praha 5 - Smíchov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Renata Pauchová

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun

Dolní Třešňovec 17, 56322  Lanškroun
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. David Hruška

Obchodní akademie Hovorčovická

U Vinohradského hřbitova 3, 13000  Praha 3
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeněk Marek

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace

Komenského 3, 41201  Litoměřice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Bc. Pavla Matějková

Střední průmyslová škola, Karviná, příspěvková organizace

Žižkova 1818, 73301  Karviná - Hranice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Česlava Lukaštíková

Hotelová škola Radlická

Radlická 591/115, 15800  Praha 5
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Milan Novotný

Gymnázium Aš, příspěvková organizace

Hlavní 106, 35201  Aš
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Jelínek

Střední škola polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59

Nerudova 59, 37004  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Luboš Kubát

Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Charbulova 106, 61800  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Jana Marková

Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace

Středoškolská 3, 70030  Ostrava - Zábřeh
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Norbert Hanzlík

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace

Jeronýmova 425/27, 46007  Liberec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaroslav Šťastný

Gymnázium Cheb, příspěvková organizace

Nerudova 2283/7, 35002  Cheb
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr., Ing. Jaroslav Kočvara

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Nábělkova 539/3, 76701  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bronislav Fuksa

Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou, Dvořákovo náměstí 800

Dvořákovo náměstí 800, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Andrej Plecháček

Střední pedagogická škola Boskovice, příspěvková organizace

Komenského 5, 68011  Boskovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Hana Hortová

Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jindřich Vodička

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

tř. T. G. Masaryka 451, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc.

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109

Klatovská 109, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Rostislav Študent

Obchodní akademie, Plzeň, nám. T. G. Masaryka 13

nám. T. G. Masaryka 13, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miloslav Skuhravý

Slovanské gymnázium, Olomouc, tř. Jiřího z Poděbrad 13

tř. Jiřího z Poděbrad 13, 77111  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Radim Slouka

Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Stavbařů 5, 40011  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Mgr. Michal Šidák

Obchodní akademie Dušní

Dušní 7, 11000  Praha 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Alena Kocourková

Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace

Vejrostova 2, 63500  Brno - Bystrc
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivana Shorná

Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace

náměstí Komenského 945/4, 66975  Znojmo
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Jiří Peroutka

Střední odborná škola Jarov

Učňovská 100/1, 19000  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miloslav Janeček

Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 1694/11, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miroslava Zahradníková

Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Tyršova 500/6, 67961  Letovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Helena Marešová

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace

Sady 28. října 1, 69021  Břeclav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Krutáková

Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Poděbradská 94, 53009  Pardubice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jan Ptáček

Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23

Mikulášské náměstí 808/23, 32600  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Mazanec

Střední průmyslová škola stavební, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 787

Pospíšilova třída 787, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Nataša Ungermannová

Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3

Hellichova 3, 11800  Praha 1 - Malá Strana
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Zuzana Wienerová

Akademické gymnázium, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Štěpánská 22

Štěpánská 22, 11000  Praha 1 - Nové Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Milan Štěrba

Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace

Žákovská 716, 35601  Sokolov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ilona Medunová

Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí

Dukelská 313, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Vojtěch

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9

Čajkovského 9, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Radek Čapka

Střední škola hotelová a služeb Kroměříž

Na Lindovce 1463, 76701  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Hajný

Střední škola Strážnice, příspěvková organizace

J. Skácela 890, 69662  Strážnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petra Fialová

Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

Resslova 5, 12000  Praha 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dagmar Blažková

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Václav Sailer

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marcela Hodková

Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14

Štursova 14, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Ladislav Pochyla

Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498

Drtinova 3/498, 15000  Praha 5
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Pavla Nedomová

Všeobecné a sportovní gymnázium, Vimperk, Pivovarská 69

Pivovarská 69, 38501  Vimperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jan Heřta

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace

Jiráskova 841/1a, 79401  Krnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Chlebovská

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace

Krnovská 998/9, 79201  Bruntál
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Eva Nedomlelová

Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské, Praha 9, Poděbradská 1/179

Poděbradská 1, 19000  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy, Hluboká nad Vltavou, Zvolenovská 537

Zvolenovská 537, 37341  Hluboká nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Pavel Zasail

Obchodní akademie Kroměříž

Obvodová 3503/7, 76711  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Mojmír Šemnický, MBA

Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město

Velehradská 1527, 68603  Staré Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bedřich Chromek

Gymnázium Milady Horákové

Na Planině 1393/13, 14000  Praha 4
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Filip Novák

Střední škola logistiky a chemie, Olomouc, U Hradiska 29

U Hradiska 29, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Daruše Mádrová

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola prof. V. Vejdovského Olomouc - Hejčín

Tomkova 42/411, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Mgr. Dan Blaha

Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní

U Měšťanských škol 525/1, 18200  Praha 8
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Hana Pavelková

Gymnázium Joachima Barranda, Beroun, Talichova 824

Talichova 824, 26601  Beroun 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Stanislav Lidinský

Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452

A. K. Vitáka 452, 56943  Jevíčko
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Janeček

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace

Palackého náměstí 222/1, 68011  Boskovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alena Svanovská

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace

28. října 2707, 47006  Česká Lípa
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Milan Kubát

Gymnázium Hostivice, příspěvková organizace

Komenského 141, 25301  Hostivice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Petra Šnajberková

Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Šmahova 364/110, 62700  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jarmila Šustrová

Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov

Jirsíkova 244, 39301  Pelhřimov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Aleš Petrák

Integrovaná střední škola, Slaný, Hlaváčkovo nám. 673

Hlaváčkovo nám. 673, 27401  Slaný
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lubomír Stříbrský

Gymnázium Luďka Pika, Plzeň, Opavská 21

Opavská 21, 31200  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Aleš Janoušek

Obchodní akademie, Olomouc, tř. Spojenců 11

tř. Spojenců 11, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Romana Novotníková

Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř

Lužická 423, 55123  Jaroměř
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Karel Hübner

Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3

Zemědělská 3, 78701  Šumperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Stanislava Beštová

Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304

nám. Odboje 304, 54401  Dvůr Králové nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Ing. Petr Minář, Ph.D. et Ph.D.

Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, příspěvková organizace

Cihelní 410, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Konečný

Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 257

Komenského sady 257, 75131  Lipník nad Bečvou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vilém Zeiner

Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm

Školní 1610, 75661  Rožnov pod Radhoštěm
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miroslav Trefil

Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III

Jeřabinová 96/III, 33701  Rokycany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Irena Vostrá

Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace

Ruská 147, 40502  Děčín IV
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Tomáš Daněk

Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Olomoucká 61, 62700  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lubomír Štefka

Střední průmyslová škola Otrokovice

tř. T. Bati 1266, 76502  Otrokovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Libor Basel

Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace

nábř. Komenského 1126/1, 69025  Břeclav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Glier

Gymnázium Jana Opletala, Litovel, Opletalova 189

Opletalova 189, 78401  Litovel
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Jitka Krausová

Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1

Husova 1, 37001  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lenka Kubátová

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Tyršova 479, 68415  Slavkov u Brna
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vladislava Kulhánková

Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

Zborovská 519, 51101  Turnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Eva Antošová

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Školní 664, 27711  Neratovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marcela Hrejsová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-700 | 701-800 | 801-900 | 901-913

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit