VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Krajské střední školy

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace

Purkyňova 2832/97, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Antonín Doušek, Ph.D.

Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

17. listopadu 1123/70, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Radovan Maresz

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740

Kumburská 740, 50901  Nová Paka
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Matějovský

Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace

Dvorská 447/29, 46005  Liberec V
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Zdeněk Šlaich

Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Zelený pruh 1294/52, 14708  Praha 4 - Krč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Drahoslav Matonoha

Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace

Divadelní 138/4, 74101  Nový Jičín
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Renata Važanská

Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Ruská 355, 35369  Mariánské Lázně
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miloslav Pelc

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248

Masarykova 248, 28626  Čáslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Zdeněk Sejček

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Frýdecká 32, 73701  Český Těšín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vanda Palowská

Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Komenského 449/2, 35301  Mariánské Lázně
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jiří Chum

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8

Resslova 8, 12000  Praha 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Dagmar Krutská

Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Denisova 3, 75152  Přerov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Romana Studýnková

Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace

Masarykova tř. 1313, 73514  Orlová - Lutyně
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Kubínek

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun

Dolní Třešňovec 17, 56322  Lanškroun
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. David Hruška

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Školní 764, 39627  Humpolec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Otakar Březina

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace

Komenského 3, 41201  Litoměřice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Bc. Pavla Matějková

Obchodní akademie Hovorčovická

U Vinohradského hřbitova 3, 13000  Praha 3
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeněk Marek

Gymnázium a střední odborná škola Chodov, příspěvková organizace

Komenského 273, 35735  Chodov u K. Var
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Eva Temňáková

Gymnázium Christiana Dopplera

Zborovská 45, 15000  Praha 5 - Smíchov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Renata Pauchová

Střední průmyslová škola, Karviná, příspěvková organizace

Žižkova 1818, 73301  Karviná - Hranice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Česlava Lukaštíková

Hotelová škola Radlická

Radlická 591/115, 15800  Praha 5
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Milan Novotný

Gymnázium Aš, příspěvková organizace

Hlavní 106, 35201  Aš
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Jelínek

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace

Jeronýmova 425/27, 46007  Liberec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaroslav Šťastný

Střední škola polytechnická, České Budějovice, Nerudova 59

Nerudova 59, 37004  České Budějovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Luboš Kubát

Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Charbulova 106, 61800  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Jana Marková

Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Kralupy nad Vltavou, Dvořákovo náměstí 800

Dvořákovo náměstí 800, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Andrej Plecháček

Akademické gymnázium, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Štěpánská 22

Štěpánská 22, 11000  Praha 1 - Nové Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Milan Štěrba

Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace

Vejrostova 2, 63500  Brno - Bystrc
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivana Shorná

Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou

Sázavská 547, 58291  Světlá nad Sázavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jindřich Vodička

Gymnázium Cheb, příspěvková organizace

Nerudova 2283/7, 35002  Cheb
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr., Ing. Jaroslav Kočvara

Střední pedagogická škola Boskovice, příspěvková organizace

Komenského 5, 68011  Boskovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Hana Hortová

Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí

Dukelská 313, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Vojtěch

Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Hellichova 3

Hellichova 3, 11800  Praha 1 - Malá Strana
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Zuzana Wienerová

Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9

Čajkovského 9, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Radek Čapka

Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

Resslova 5, 12000  Praha 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dagmar Blažková

Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace

Středoškolská 3, 70030  Ostrava - Zábřeh
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Norbert Hanzlík

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace

Sady 28. října 1, 69021  Břeclav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Krutáková

Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř

Lužická 423, 55123  Jaroměř
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Karel Hübner

Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Tyršova 500/6, 67961  Letovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Helena Marešová

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

tř. T. G. Masaryka 451, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Mgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA, MSc.

Slovanské gymnázium, Olomouc, tř. Jiřího z Poděbrad 13

tř. Jiřího z Poděbrad 13, 77111  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Radim Slouka

Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Stavbařů 5, 40011  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Mgr. Michal Šidák

Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Poděbradská 94, 53009  Pardubice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jan Ptáček

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Václav Sailer

Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23

Mikulášské náměstí 808/23, 32600  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Mazanec

Obchodní akademie Kroměříž

Obvodová 3503/7, 76711  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Mojmír Šemnický, MBA

Gymnázium Jana Opletala, Litovel, Opletalova 189

Opletalova 189, 78401  Litovel
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Jitka Krausová

Všeobecné a sportovní gymnázium, Vimperk, Pivovarská 69

Pivovarská 69, 38501  Vimperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jan Heřta

Gymnázium Luďka Pika, Plzeň, Opavská 21

Opavská 21, 31200  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Aleš Janoušek

Střední průmyslová škola stavební, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 787

Pospíšilova třída 787, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Nataša Ungermannová

Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace

náměstí Komenského 945/4, 66975  Znojmo
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Jiří Peroutka

Gymnázium Hostivice, příspěvková organizace

Komenského 141, 25301  Hostivice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bc. Petra Šnajberková

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

Nádražní 90, 26480  Sedlčany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Radomír Pecka

Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452

A. K. Vitáka 452, 56943  Jevíčko
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Janeček

Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace

Žákovská 716, 35601  Sokolov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ilona Medunová

Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace

Křižíkova 1694/11, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miroslava Zahradníková

Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, příspěvková organizace

Cihelní 410, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jaroslav Konečný

Obchodní akademie Dušní

Dušní 7, 11000  Praha 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Alena Kocourková

Střední škola hotelová a služeb Kroměříž

Na Lindovce 1463, 76701  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Petr Hajný

Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 257

Komenského sady 257, 75131  Lipník nad Bečvou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Vilém Zeiner

Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498

Drtinova 3/498, 15000  Praha 5
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Pavla Nedomová

Gymnázium Milady Horákové

Na Planině 1393/13, 14000  Praha 4
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Filip Novák

Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3

Zemědělská 3, 78701  Šumperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Stanislava Beštová

Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11

Na Zatlance 11/1330, 15000  Praha 5
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Kmentová

Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město

Velehradská 1527, 68603  Staré Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bedřich Chromek

Gymnázium, Dvůr Králové nad Labem, nám. Odboje 304

nám. Odboje 304, 54401  Dvůr Králové nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Ing. Petr Minář, Ph.D. et Ph.D.

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109

Klatovská 109, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Rostislav Študent

Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Šmahova 364/110, 62700  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jarmila Šustrová

Střední škola logistiky a chemie, Olomouc, U Hradiska 29

U Hradiska 29, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Daruše Mádrová

Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace

Palackého náměstí 222/1, 68011  Boskovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alena Svanovská

Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Olomoucká 61, 62700  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lubomír Štefka

Gymnázium Joachima Barranda, Beroun, Talichova 824

Talichova 824, 26601  Beroun 2
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Stanislav Lidinský

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, příspěvková organizace

Jiráskova 841/1a, 79401  Krnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Chlebovská

Integrovaná střední škola, Slaný, Hlaváčkovo nám. 673

Hlaváčkovo nám. 673, 27401  Slaný
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lubomír Stříbrský

Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace

Součkova 500, 68501  Bučovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Vlček

Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G

Klatovská 200 G, 30100  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: RNDr. Lenka Holubová

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace

Krnovská 998/9, 79201  Bruntál
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Eva Nedomlelová

Obchodní akademie, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Polská 1543/6, 70800  Ostrava - Poruba
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marie Katapodisová

Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí

Máchova 628, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Jindra Mikuláštíková

Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy, Hluboká nad Vltavou, Zvolenovská 537

Zvolenovská 537, 37341  Hluboká nad Vltavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Pavel Zasail

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace

Obrněné brigády 2258/6, 35002  Cheb
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Tomáš Mašek

Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14

Štursova 14, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Ladislav Pochyla

Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov

Jirsíkova 244, 39301  Pelhřimov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Aleš Petrák

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Gen. R. Tesaříka 114, 26101  Příbram
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marcela Hodková

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola prof. V. Vejdovského Olomouc - Hejčín

Tomkova 42/411, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Mgr. Dan Blaha

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Školní 664, 27711  Neratovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marcela Hrejsová

Integrovaná střední škola Moravská Třebová

Brněnská 1405, 57101  Moravská Třebová
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Miloš Mička

Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské, Praha 9, Poděbradská 1/179

Poděbradská 1, 19000  Praha 9
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Ležal

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín

Lazy 3695, 76001  Zlín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Gavendová

Střední průmyslová škola Hranice

Studentská 1384, 75301  Hranice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Doležel Ivan

Střední průmyslová škola Otrokovice

tř. T. Bati 1266, 76502  Otrokovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Libor Basel

Gymnázium Františka Palackého, Neratovice, Masarykova 450

Masarykova 450, 27711  Neratovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Aleš Jinoch

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

Pospíšilova 365, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Vitvarová

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Nábělkova 539/3, 76701  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Bronislav Fuksa

Gymnázium, Praha 10, Přípotoční 1337

Přípotoční 1337, 10100  Praha 10
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Roman Vlček

Gymnázium, obchodní akademie, vyšší odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy

Sokolovská 1638, 56802  Svitavy
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Bc. Milan Báča, MBA

Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

Zborovská 519, 51101  Turnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Eva Antošová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-700 | 701-800 | 801-900 | 901-919

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit