VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
učebnici
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Kategorie:
Text:
Typ:
Text:

Biskupské gymnázium, Základní škola a Mateřská škola Bohosudov

Koněvova 34, 41742  Krupka 1 - Bohosudov
Typ školy: Církev
Rektor: Mgr. Bc. Jana Pucharová

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duchcov, příspěvková organizace

Školní 1, 41901  Duchcov
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Blanka Stádníková

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace

Pražská 808, 43801  Žatec
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Lenka Woloszczuková

Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola a Školní jídelna, Dlažkovice 1, příspěvková organizace

Dlažkovice 1, 41115  Třebívlice
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Bc. Ivana Pettrichová

Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště

č. 29, 43905  Panenský Týnec
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: plk. Mgr. Ladislav Novák

Euroškola Litvínov střední odborná škola s.r.o.

Sklářská 81, 43542  Litvínov
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. Petr Marvan

Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace

Komenského náměstí 2, 40681  Děčín I
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Jiří Petrášek

Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Stavbařů 5, 40011  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Mgr. Michal Šidák

Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, příspěvková organizace

Chomutovská 459, 43151  Klášterec nad Ohří
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Jaroslava Kovandová

Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Kpt. Jaroše 862, 44101  Podbořany
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Marcela Koubová

Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace

Masarykova 909/12, 41941  Duchcov
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Jana Poláková

Gymnázium Děčín, příspěvková organizace

Komenského náměstí 4, 40502  Děčín I
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Václav Lešanovský

GYMNÁZIUM Jana Amose Komenského s.r.o.

Bystřická 275/27, 41703  Dubí u Teplic
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. Bc. Jaroslava Turková

Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1, příspěvková organizace

Svojsíkova 1015/1a, 41265  Litoměřice
Typ školy: Kraj
Rektor: Miloš Štyks

Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov, Studentská 640, příspěvková organizace

Studentská 640, 43667  Litvínov
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Jan Novák

Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace

Poděbradova 661, 44062  Louny
Typ školy: Kraj
Rektor: PaedDr. Milan Rieger

Gymnázium Varnsdorf

Střelecká 1800, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Církev
Rektor: Ing. Bc. Jiří Jakoubek

Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000, příspěvková organizace

Mostecká 3000, 43001  Chomutov
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Jaroslav Zahrádka

Gymnázium, Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizace

5. května 620, 43201  Kadaň
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Tomáš Oršulák Ph.D.

Gymnázium, Lovosice, Sady pionýrů 600, příspěvková organizace

Sady pionýrů 600, 41002  Lovosice
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Marek Bušek

Gymnázium, Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, příspěvková organizace

Havlíčkova 175, 41311  Roudnice nad Labem
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Petr Dobeš

Gymnázium, Rumburk, Komenského 10, příspěvková organizace

Komenského 10, 40801  Rumburk
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Lenka Laubrová

Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace

Čs. dobrovolců 11, 41501  Teplice
Typ školy: Kraj
Rektor: RNDr. Zdeněk Bergman

Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace

Jateční 22, 40001  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Alfred Dytrt

Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace

Studentská 1075, 43801  Žatec
Typ školy: Kraj
Rektor: PaedDr. Miroslav Řebíček

Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace

Benešovo náměstí 1/604, 41549  Teplice
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Jiří Nekuda

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace

Českobratrská 862/15, 41501  Teplice
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Kateřina Boudníková

Městské gymnázium a Základní škola Jirkov

Krušnohorská 1675, 43111  Jirkov
Typ školy: Obec
Rektor: Mgr. Martin Reihs

Mezinárodní Konzervatoř Praha - International conservatory Prague, s.r.o.

Olšanská 55/5, 13000  Praha 3
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: JUDr. Emil Ščuka

Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Pařížská 15, 40001  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Roman Jireš

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Osvoboditelů 380, 44058  Louny
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Simona Vágnerová

Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Studentská 1354, 43801  Žatec
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Eva Klímová

Obchodní akademie mistra JANA HUSA, s.r.o.

Neštěmická 787/38, 40007  Ústí nad Labem, Krásné Březno
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Doc. ThDr. David Tonzar Th.D.

Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace

Čsl. armády 1530/29, 43401  Most
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Karel Vacek

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

Na Rejdišti 1, 11000  Praha 1
Typ školy: Kraj
Rektor: MgA. Pavel Trojan

Severočeská střední škola s.r.o.

Bělehradská 1523/58, 40011  Ústí nad Labem
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. et Bc. Radovan Šrejbr

Soukromá hotelová škola Bukaschool s.r.o.

Františka Kmocha 1823, 43401  Most
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. Vlasta Bukačová

Soukromá obchodní akademie, spol. s r.o.

Svatováclavská 1404, 43801  Žatec
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Ing. Alice Iskerková

Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

náměstí Jana z Dražic 169, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. Richard Červený

Soukromá střední odborná škola (1. KŠPA), s.r.o.

Máchovy schody 13/4, 41201  Litoměřice
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. Ivana Jiřičová

Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o.

E. Basse 1142/9, 43401  Most
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Ing. Dana Balochová

Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA spol. s r.o.

Dlouhá 205/20, 41201  Litoměřice
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. Jindřich Norek

Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace

Jakubské nám. 113, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Eva Franzová

Speciální základní škola a Praktická škola, Rumburk, příspěvková organizace

Dobrovského nám. 378/12, 40801  Rumburk
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Vladimír Šamša

Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace

Tyršova 710, 40747  Šluknov
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Monika Kadlecová

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí

Lázeňská 206, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Stáňa Doležalová

Speciální základní škola, Mateřská škola a Praktická škola, Ústí nad Labem, Pod Parkem 2788, příspěvková organizace

Pod Parkem 2788/2, 40011  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Bc. Martina Brhelová

Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace

Teplická 65, 40505  Děčín
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Roman Stružinský

Střední lesnická škola a Střední odborná škola sociální, Šluknov, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 580, 40777  Šluknov
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Bc. Rudolf Sochor

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Neklanova 1806, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Helena Všetečková Ph.D.

Střední odborná škola InterDACT s.r.o.

Pionýrů 2806, 43401  Most
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. Jana Synková

Střední odborná škola LIVA s.r.o.

Pionýrů 2806/7, 434 01  Most
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. Alice Linková

Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace

Jiříkovská 840/4, 40801  Rumburk
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Bc. Jiří Uher

Střední odborná škola podnikatelská, s.r.o.

Topolová 584, 43447  Most
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Ing. Stanislav Vrba

Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Litvínov, Ukrajinská 379

Ukrajinská 379, 43601  Litvínov
Typ školy: Obec
Rektor: Mgr. Ladislav Turbák

Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.

Jiráskova 1519, 25101  Říčany
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Ing. Evelina Wernerová

Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace

Osvoboditelů 2, 41034  Lovosice
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Jaromíra Venclíčková

Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace

Mládežnická 236, 43542  Litvínov - Hamr
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Jitka Francírková

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o.

Hošťálkovo náměstí 132, 43801  Žatec
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. et Mgr. Stanislava Sajdlová

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace

Jana Palacha 711/2, 43401  Most
Typ školy: Kraj
Rektor: PaedDr. Hana Praženicová

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, Školní 50, příspěvková organizace

Školní 50/1060, 43001  Chomutov
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Jan Lacina

Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s r.o.

Svatováclavská 1404, 43801  Žatec
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Ing. Alice Iskerková

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace

Komenského 562, 43201  Kadaň
Typ školy: Kraj
Rektor: PaedDr. Zdeněk Hrdina

Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Čelakovského 5, 40007  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Rektor: PhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D.

Střední průmyslová škola TOS VARNSDORF s.r.o.

Říční 1774, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Ing. František Hricz

Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace

Resslova 5, 40001  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Bc. Jaroslav Mareš

Střední škola a Mateřská škola, o.p.s.

Jarošova 494/23, 41201  Litoměřice
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. et Mgr. Ladislav Šrejbr

Střední škola AGC a.s.

Rooseveltovo nám. 5, 41503  Teplice
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Ing. Bc. Jaroslav Myslivec

Střední škola diplomacie a veřejné správy s.r.o.

A. Jiráska 1887, 43401  Most
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Ing. Vladimíra Ilievová

Střední škola EDUCHEM, a.s.

Okružní 128, 43513  Meziboří
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. Helena Kripnerová

Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace

Dělnická 15, 40502  Děčín VI
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Bc. Jana Férová

Střední škola obchodu a služeb s.r.o.

Velká hradební 19, 40001  Ústí nad Labem
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. Josef Sluka

Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace

Alejní 12, 41501  Teplice
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Mgr. Pešek Zdeněk MBA

Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Keplerova 7, 40007  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Pavel Caitaml

Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace

Komenského 3, 41201  Litoměřice
Typ školy: Kraj
Rektor: Bc. Pavla Matějková

Střední škola Pohoda s.r.o.

Na Vinici 2244, 41201  Litoměřice
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. Bc. Hana Simonová

Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace

Ruská 147, 40502  Děčín IV
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Tomáš Daněk

Střední škola sociální PERSPEKTIVA a Vyšší odborná škola, s.r.o.

Mírová 218, 41703  Dubí III - Pozorka
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. Bc. Jaroslav Zajíc

Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace

Fr. Šrámka 1350, 41502  Teplice
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Aleš Frýdl

Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace

Pražská 702, 43001  Chomutov
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Václav Sailer

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Dělnická 21, 43401  Most
Typ školy: Kraj
Rektor: PaedDr. Karel Vokáč

Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace

Českolipská 123, 40502  Děčín - Libverda
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Libor Kunte, Ph.D.

Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace

Františka Nohy 6/959, 40830  Rumburk
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Ladislav Pokorný

Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl. mládeže 5/9, příspěvková organizace

Čsl. mládeže 5/9, 40502  Děčín
Typ školy: Kraj
Rektor: Mgr. Martina Černá

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.

Máchova 1376/3, 40003  Ústí nad Labem - Střekov
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. Bc. Šárka Šťovíčková

Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70

Vítězství 70, 40711  Děčín XXXII - Boletice nad Labem
Typ školy: Státní správa ve školství
Rektor: Mgr. Rudolf Jakubec

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Kostomlaty pod Milešovkou, Požárnická 168

Požárnická 168, 41754  Kostomlaty pod Milešovkou
Typ školy: Státní správa ve školství
Rektor: Mgr. Eva Karbanová

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Místo 66

Místo 66, 43158  Místo
Typ školy: Státní správa ve školství
Rektor: Mgr. Miloš Dvořák

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna, Buškovice 203

Buškovice 203, 44101  Podbořany
Typ školy: Státní správa ve školství
Rektor: PhDr. Mgr. Mojmír Šebek

Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Roudnice nad Labem, Špindlerova 690, příspěvková organizace

Špindlerova 690, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Josef Nehyba

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace

Čs. armády 10, 40502  Děčín I
Typ školy: Kraj
Rektor: Ing. Bc. Jana Vacková

Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace

Kostelní 134, 41108  Štětí
Typ školy: Kraj
Rektor: PhDr. Jiří Konvalinka

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace

Palachova 35, 40001  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Rektor: PhDr. Miroslava Zoubková

Základní škola a praktická škola Arkadie, o.p.s.

U Nových lázní 1286/9, 41501  Teplice
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. Ivan Růžička

Základní škola a Praktická škola Gabriely Pelechové, pobočný spolek

Vilémovská 192, 40782  Dolní Poustevna
Typ školy: Privátní sektor
Rektor: Mgr. Miroslav Marek

Základní škola a Střední škola Krupka, Karla Čapka 270

Karla Čapka 270, 41742  Krupka 1
Typ školy: Obec
Rektor: Mgr. Bc. Martin Kaftan

Zvolte stranu: 1-100 | 101-104

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému
    E-booky
    Chci se připravit